Goffin - Kyrgios | Davis Cup, Svět Autor: Laposa - již zde nepůsobí

16.9.2017 19:01
Tenis
Davis Cup, Svět
2017-09-17 14:00:00
1.9
3
Kyrgios -3,5
TIPSPORT CZ/SK
handicap gamy

Belgičani tečou 1:2 na zápasy, takže Goffin zítra musí vyhrát, ale nevěřím, že to zvládne, ikdyž samozřejmě se hraje na antuce, kde je Nick nejzranitelnější. Goffin se na French Open zranil, měsíc a půl nehrál a poté vynechal i travnatou část sezony a pořád nehraje dobře. Milmana dokázal porazit ve 4 setech, ale měl téměž 2x víc nevynucených chyb (84) než vítězných míčů a to teda nevím jak chce porazi Kyrgiose.

Kyrgios měl taky slabší období, ale u něj je to otázka motivace, tu v poslední době našel a na hardech zahrál slušně a i před zápasy s Belgií se vyjádřil takto - Letos mám mezi prioritami zůstat zdravý a uspět v Davis Cupu, vyhlásil. Stačí jen pomyslet a dostávám do žil novou energii. S Darcisem hrál sice 5 setů, ale jeho stats na servisu výborné, nasázel 34 es, po prvním servisu úspěšnost 90% a pouze jednou přišel o servis, sám si vypracoval 21BP, ale využil jen 6, hlavně ve třetím setu jich nevyužil 7 a tak prohrával 1:2 na sety, nicméně poté 4. a 5. set vyhrál jasně.

Kyrgios by měl zítra rozhodnout, Goffin sice bude bojovat, ale těch chyb je od něj strašně moc a to nemůže stačit, věřím, že Nick pokryje i tento handicap.