Miami bojuje o pozici v PO a tým jako je Sacramento prostě musí porazit, ale venku by to nemuselo být až tak lehké, navíc když vám chybí hráči jako Wade nebo Whiteside, kteří by dnes neměli hrát.
Takže musí bodovat nej hráči. Dragic by měl dneska taky dávat ještě uvidím, ale líbí se mi nejvíc over u Tylera Johnsona. Ten má dnes výborný matchup a taky slušno formu. Hranice je pak všude jinde tak o bod výše.
Poslední zápasy má slušnou střelbu a např. Washingtonu dal 21 bodů, Philadelphii 12 bodů (doma jasně vyhráli a měl jen 10 střel), doma opět Washingtonu i při jasné výhře 13 bodů (a to mu nespadla ani jedna trojka ze 3 pokusů) a naposledy když nehrál Whiteside a hlavně Wade tak odehrál hned 35 minut a dal 17 bodů Portlandu.

Proti Sacramentu by se měl taky prosadit a měl by být druhým největším příjemcem střel po Dragicovi. 13 bodů by neměl být problém.