Dneska se střetne se New York s Phoenixem. New York ma letos bilanci 11-4 a doma 6-0 ATS celkove je uplně stejne takze celkem 11-4 a doma 6-0, ATS v dennich zapasech maji 3-0. Opiraji se o Carmela Anthonyho a na rozehravce Jasona Kidda ten ovsem bude chybět. Pod kosem kraluje Tyson Chandler, dale tam maji veterana ktery se nedavno vratil do NBA Rasheeda Wallace.
Phoenix ma bilanci 7-10 a venku 2-7. ATS je 5-12 a venku 3-6. Phoenix nema ve svem centru zadnou hvězdu, hraci kteři stoji za zminku jsou Dragic nejbodovějsi hrac, dale pod kosem jejich nejlepsi doskakovac Gortat. Dale Beasley, Brown. Pheonix ma ve venkovnich zapasech spatnou obranu, pousti pruměrně 106 bodu, coz je takřka tolik co co dava doma NY (104), dale Phoenix dava pruměrne 95 bodu ovsem NY doma pousti pruměrně 87. A take Phoenix prohrava o 10 bodu zatimco NY vitězi o 16 bodu.
Pro dnesni den jsou take zajimave statistky domaci tymy jsou 19-3-1 ATS, domaci favoriti jsou 15-2-1 ATS, a DD favoriti jsou 4-0. Na zakladě těchto trendu, vykonosti NY a Pheonixu si to musim zahrat.