Dnes zhruba o 2 hodinky pokračuje turnaj v Ufe a ďalším zápasom bude zápas Jugry s veľkým "outsider" sputnikom.
Ale nebudem predbiehať, poďme ku Sputniku. Tím ktorý počas sezóny vytiera spodné priečky tabuľky v MHL, prakticky len niektoré zápasy dokázali potrápiť súpera inak boli skôr takým sparing partnerom pre ostatné tímy v lige. Ale nakoľko je to juniorská liga,, je to veľký kolotoč hráčov, pohyby do Khl, VHL a späť. A Urnas to už spomínal Sputnik si udržal vcelku bodujucich a solídnych hráčov ktorý tvorili jadro tímu. A verím ze tuto sezónu budú oveľa nebezpečnejsim tímom.
Ten posun je dobre badateľný i na Mamutoch z Jugry, písal som o nich v zápase s Reaktorom, ktorý prehrali i napriek veľa príležitostiam v PP no nedokázali zužitkovať. Tím stratil to super produktívne jadro hráčov ktorý sa ale dali čakať posunuli do Khl, predsa len ich posledná sezóny bola nadmieru dobrá aspoň po individi stats. A navyše na tento turnaj došli prakticky len "testovať" najmladší roster, viac hráčov zostalo doma .
Osobne som zvedavý na tento zápas , myslím ze Sputnik určite má parametre na to aby potrápil súpera. Navyse sa ukazuje na tomto turnaji vo veľmi dobrej forme a len smolne prehrali veľmi tesne zápasy s Avto a Medveďmi. Mne to vychádza ze dnes Sputnik potrápi favorita. Určite sa dá skúsiť i víťazstvo kurzy cez @5