Srbsko-Rusko | MS France Hádzaná Autor: Kubhajzl

9.12.2018 14:29
Házená
MS France Hádzaná
2018-12-09 18:00:00
1.84
3
Srbsko + 2,5 goals
TIPSPORT CZ/SK
Handicap + 2,5

     vs.    

Rusky jsou favoritkami po právu to asi ano ale Srbky nejsou žádná ořezávátka a čekám vyrovnaný zápas.

Trefilov přivezl to nejlepší co má ale hlavní jejich silou jsou Dmitrijeva a Samokhina - tyto 2 se starají o většinu branek. Rusky tu zaskočily Francouzsky a pak v těsném zápase přetlačily i Montenegro a tak si v posledním zápase se Slovinkami mohl dovolit protočit celou sestavu a pojat to vyloženě trénikově když jim o nic nešlo.

Srbky porazily Polsko a Dánsko a tak je může mrzet těsná prohra se Švédkami když do další fáze mají jen 2 body. Dnes by potřebovaly vyhrát aby udržely šance na postup do SF.

Obradovičovi se podařilo po svém nástupu v dubnu 2017 vrátit do repre to nejlepší - největší hvězda Lekič hrající za CSM Bucharest a dále Cvijič, Lavko a Pop-Lazič všechny jsou v týmu. Ale hlavně je tam i Katarina Krpez-Sladek což je střelkyně rozená která za 3 zápasy nasázela už 26 branek a je tak s úspěšností 70 % střelby nejlepší střelkyní celého MS.

Ruskám by výhra hodně přiblížila postup do MS kdežto Srbky by oživily naděje.

Spolu se střetly těsně před šampionátem a sestavy docela rotovaly a Rusky vyhrály těsně 33-32. Dnes čekám podobně vyrovnaný zápas a těsný result - Srbky by neměly prohrát o 3 branky dle mého. Zahrát lze i over.