Rusko - Španělsko | Kvalifikace na MS v beach socceru Autor: BurukOkan

26.7.2019 13:36
Ostatní
Kvalifikace na MS v beach socceru
2019-07-26 19:00:00
1.8
3
Výhra Ruska
TIPSPORT CZ/SK
Zápas

Jak jsem psal před několika týdny, Rusové podřídili přípravě na kvalifikaci vše a výsledek se dostavil. Po ostudě z předchozí kvalifikace, kde se nechali vyřadit Polskem, zatím Rusové v Lužnikách soupeře nemilosrdně kosí. V této fázi mají za 2 zápasy skóre 15:3, což svědčí asi o všem.

Dneska se utkají se Španělskem a Rusům stačí k jistotě postupu i prohra, nicméně nelze počítat s tím, že by doma něco vypouštěli. Španělé zatím mají v této skupině jednu výhru a jednu prohru a pro ně je tento zápas velmi důležitý. při očekávaném vítězství Švýcarů nad Ázerbajdžánem je výhra posune přímo na MS, zatímco jakýkoliv jiný výsledek do baráže, kde se o MS utkají s Itálií, nebo Portugalskem. Španělé mají k dispozici top kádr a jak jsem psal začátkem července, poslední 2 sezony hrají opravdu slušně. Tady však měli zatím jednoho jediného top soupeře v podobě Švýcarska a dostali od něj 9 gólů, což je strašně moc. Co jsem viděl, tak se s nejlepší formou nepotkal brankář Dona.

Když to shrnu, tak Rusové si sice mohou dovolit prohru, ale na domácí půdě vůbec nevěřím, že by na toto mysleli. Navíc by mohli přijít o závěrečný boj o první místo v kvalifikaci, což také může napomoci koeficientu a případnému nasazení na MS. Španělé naopak musí vyhrát, ale na ruské půdě se to jen tak někomu nedaří a Rusové opravdu vypadají v nejlepší formě na turnaji a dnes podle mě opět zvládnou vyhrát. GL