Slavia -Kluž | Kvalifikace LM Autor: BurukOkan

28.8.2019 13:11
Fotbal
Kvalifikace LM
2019-08-28 21:00:00
2.1
2
Slavia over 2,5 karet
BET365
Karty

Slavii dnes čeká odveta 4. předkola LM a dá se podle mě očekávat nervózní utkání. Utkání bude řídit Ital Rocchi, který nemá problém s rozdáváním karet, ale on není důvodem pro tenhle bet.

Tím důvodem je hra Slavie prakticky ve všech evropských zápasech od příchodu trenéra Trpišovského. Je to styl založený především na aktivitě, běhání a velkém množství taktických faulů, díky čemuž soupeř nedostává moc příležitostí chodit do rychlých brejků. Je to styl, který v Evropě nese ovoce a je pro spoustu soupeřů těžko překonatelný. 

Nedávno jsem někde četl, že v anglické lize podobnou strategii vyznává Pep Guardiola a City mají vysoký počet faulů ihned po ztrátě balonů. Zkrátka je to účinná taktika.

Tato taktika vedla k tomu, že Slavia měla loni i v lize hodně faulů, letos už hraje v lize přecejen trochu jinak, je víc dominantnější na balonu a nepotřebuje faulovat tolik. V Evropě ale očekávám návrat k loňské sezoně, což se ostatně potvrdilo i v Kluži, kde měla sama Slavia těžko uvěřitelných 29 faulů.

Při větším množství faulů jsou i karty pravděpodobné, takže volím sázku na počet karet Slavie. Je možnost vsadit minimálně i u tipsportu. GL