Zvolen - Poprad | Svk Tipsport liga Autor: halapartna

14.9.2019 08:57
Hokej
Svk Tipsport liga
2019-09-15 16:00:00
2.2
2
Zvolen -1,5
BET365
hcp -1.5g

Tu musím hrať domách, obaja úsperi na úvod prehrali, Poprad hral doma a bol prestrieľaný a nejakých 40min aj horčím tímom, na druhej strane mal kvalitnejšíeho súpera v podobe B.Bystrica. Zvolen cestoval do Misklcu, kde sa v lete posilňovalo a už minulú szónu sa tam nikomu nehrali dobre, prehral tesne 1:2, hoci bol strelecky výrazne aktívnejši a určite mal aj hokejovejší prejav ako Maďari. 

Príprava POpradu výsledkov a a j herne veľmi slabá, tesná výhra 3:2 nad L.Mikulášom v úplne prvom prípraváku a potom už len 2 výhry nad Nice a Marseille (2.FRA liga). Proti silnejším tímom Poprad v príprave len prehrával. Zvolen mal určite kvalitnejších súperov a nazbieral aj viac víťazstiev (5).

Ak by som porovnával súpisky tak vkalita určite na strane Zvolena, posily ako Trotter či MCPherson, su na SVK ligu výborné, viac ako bod na zápas v EBEL ich predurčuje byť lídrami aj vo Zvolene. Celkovo má Zvolen širší a vyváženejší káder, keď spočítam zápasy hráčov Zvolena v lepších ligách ako je SVK súťaž, tak v nich odohrali vyše 2600z, rovnaká štatistikav v rámci hráčov Popradu vychádza na 700z, čo je veľký rozdiel. Poprad tesne pred sezónou vystužil obranu o Kozáka a Ulrycha, rozlúčili sa s dvojicou obrancov s ktorými nebola spokojnosť, odísť musel taktiež legionár Pelamo do ktorého sa vkladali veľké nádeje ale nepresvedčil, náhrada  zatiaľ žiadna.V bráne to je mierne v prospech Popradu, ale aj zvolenský TOmek je výborný brankár, nejaký problém v tom nevidím.

Rozpoloženie oboch tímov je rozdielne, Zvolen hrá doma, má vyššiu kvalitu, mal kvalitnejšiu prípravu a dokázal aj viackrát zvíťaziť. Hrám rovno hcp, fair @2.