B.Bystrica - N.Zámky | Svk Tipsport liga Autor: halapartna

27.9.2019 14:33
Hokej
Svk Tipsport liga
2019-09-27 17:30:00
2.45
2
B.Bystrica over 4,5g
BET365
počet gólů hosté

 

Nové Zámky nemajú príliš vydarený vstup do sezóny, ale v podstate sa to očakávalo, zatiaľ samé prehry až na hyperprekvapivú výhru na Slovane 7:6, keď prehrávali väčšinu zápasu (po 2.tretine 2:4) dali v poslednej tretine 5 gólov (za posledných 8min 4g) a nakoniec vyhrali. Nijak ich to však nenakoplo, nasledovala prehra v slabučkom L.Mikuláši a doma s Trenčínom (2:4), kde hrali ako tak vyrovaný zápas do 30.min a potom sa z ľadu úplne vytratili. Treba povedať, že Dukla tiež nepredviedla žiaden oslnivý výkon ale stačilo to a zaslúžene brala všetky body.  Novým Zámkom chýba pár hráčov základnej zostavy, čo sú pri pomerne úzkom kádri už citeľné straty.

 

Domácim tiež nejakí hráči stále chýbajú, Bubela, Rasanen a Hrnka sú určite borci, ktorí by si v základe našli pevné miesto. Hĺbka kádra je však na úplne inej úrovni ako u súpera, myslím, že absencia 3 hráčov základnej zostavy viac ovplyvní hostí. Banská Bystrica posledné 2 zápasy doma nevyhrala, prehra 2:3 vo vyrovnanom zápase s Košicami a následná prehra v utorkovej predohrávke kvôli CHL 2:3pp s nebezpečným Miskolcom (domáci maďarov jasne prestrieľali 35:20) sú pre mňa ďalšie dôvody, prečo by si to Nové Zámky dnes mali odskákať. 

 

Porovnanie kvality oboch tímov vychádza jasne v prospech domácich, herne je to podobné, Nové Zámky majú chaos v obrane, v útoku to je bez nápadu, chýba kvalita. Veľavravné porovnanie oboch tímov tu:

 

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/736/tipsport-liga/match/109782/preview

 

 Po 2 prehrách očakávam jasnú výhru domácich s tým, že si schuti zastrieľajú, súpera na to majú ideálneho. Fair mám @2. 

 

Za 1/5 skúsim aj tt under 0,5g na hostí, v Bratislave síce skórovali 7 krát, ale to bolo o veľkej nezodpovednosti Slovana a podľa mňa to bola len výnimka potvrdzujúca pravidlo, následne 1 gól v L.Mikuláši ukázal, kde je realita, navyše Banská Bystrica má výborného gólmana ktorý od začiatku potvrdzuje veľkú kvalitu, hostia to dnes budú mať ťažké, moc striel na bránu mať nebudú a to ešte budú musieť prekonať top brankára ligy. Tým pádom @5,25 na betku si za minimum skúsim.