Tregler - Černota | TT Star series Autor: ejkejej

11.1.2021 18:48
Ostatní
TT Star series
2021-01-12 08:30:00
1.68
3
3:0
TIPSPORT CZ/SK
Přesný výsledek

Jedním ze sportů, které okrajově sleduji je i stolní tenis. Pro začátek je potřeba říci, že TT Star je série turnajů hraných v ČR. Většina hráčů je našich, ale občas se objeví i některý z cizinců. Aktuálně 3. turnaj začal dnes a jelikož se vždy hraje skupinová fáze a následně play-off, tak se bude pokračovat zítra.
Tomáš Tregler je bývalý reprezentant a velmi solidní hráč, který u nás patří ke špičce. Dnešek se mu vůbec nevydařil a má 4 prohry. Nutno však říct, že jeho dnešní los skrýval tu silnější část zdejšího obsazení. Slabší hráči ho čekají až zítra. S Koldasem (hraje teď solidně), Seibertem a hlavně tragickým Černotou by si měl poradit.
I ten si dnes připsal samé porážky. Navíc uhrál pouhý jeden set a to ještě ke všemu se slabým Seibertem, ten ve druhé sadě dokázal udělat z 9-7 výsledek 9-11. Na žádný jiný set neměl vůbec nárok. Jeho čísla v 1. lize i extralize jsou mizerná a na zdejší úroveň hráčů absolutně nestačí. Má problém udržet míček ve hře, občas přidá i nějakou chybu na podání. Tregler má dobrý cit pro míček a nějak zvlášť nekazí.

Jedním ze sponzorů turnaje je Tipsport, tu a tam tady tedy přijde překvapení. Černota je však z mého pohledu možná vůbec nejhorší hráč, co se zde objevil a pro Treglera by byla ostuda set ztratit. Když si vezmu, že na tento přesný výsledek byl u Prokopcova či Reitšpiese s Černotou kurz kolem 1.40, tak tohle musím zkusit.