Uni Catolica - Palestino | 1.liga, Chile Autor: VILO

4.4.2021 14:03
Fotbal
1.liga, Chile
2021-04-05 01:15:00
2.09
3
1
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

1.15, Chile

Uni Catolica – Palestino Tip 1 @ 2.09 3/5 Tipsport

Domácím zatím vše vychází, před startem vyhráli Super cup 4:2 s Colo a v 1. kole v lize vyhráli 1:0 na půdě Nublese. Palestino vzhledem k účasti v Sudamericana stále ještě bude asi ligu trochu vypouštět, v 1. kole prohráli doma 2:4 a Antofagasta. Za tři dny po tomto zápase hrají odvetu v COS s Cobresal, když první zápas skončil 0:0. Kouč slibuje, že někteří klíčoví budou dnes odpočívat……ono proti Catolica se stejně moc nepočítá, že by tam udělali. Kurz na domácí by za normálních okolností byl tak někde kolem 1.6, ale protože mají nějaké absence a ještě je začátek, tak proto.

Na straně domácích Branco Ampuero a Gonzalo Tapia v Nublense utrpěli nějaké lehčí zranění, ale měli by být v pořádku. Stopku má tedy ještě Sebastian Perez a pro nemoc nebo zranění chybí Puch, Fuenzalida, Francisco Silva, Felipe Gutierrez, Lanaro a Fuentes. Ty zdravotní absence vlastně nejsou žádné novinky, vesměs se jedná o operace atd.

V Palestino se hned v 1. zápase zranil utočník Ignacio Mesina a jeho start je velmi nejistý. Kromě něj na hřiště ze zdravotních důvodů nevyběhnou Misael Davila, Carlos Villanueva a Guillermo Soto.