SK Líšeň - Jihlava | FNL Česko Autor: VILO

5.4.2021 08:35
Fotbal
FNL Česko
2021-04-05 14:30:00
2.03
3
1
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

14.30, FNL Česko

SK Líšeň – Vysočina Jihlava Tip 1 @ 2.03  3/5  Tipsport

Hezky to leze na domácí SK. Mezi oběma jsou rozdíly snad všude. SK už myslí na první ligu, po Brně už kolují „pravé“ zvěsti, že někteří hráči Zbrojovky jako Jan Sedlák po sezoně směřují právě na SK. Stejně tak Blansko, pokud s Pulpitem udrží soutěž, tak o některé hráče přijde právě pro Líšeň. SK už má také „zaručené“ zprávy, že některé kluby v popředí by do 1. lify vůbec nešly a tak je „skoro“ jisté, že Hradec a Líšeň půjdou do ligy. Ale tohle teď může někdo brát jako holé spekulace, takže jinak.

SK po dvou venkovních plichtách v BK a Varnsdorfu musí zabrat, ví ti i hráči, protože se na ně dotáhli kluby pod nima a do pátého Ústí to je prakticky o nějaký ten bod. Dnes nastoupí bez dvou vykartovaných hráčů základu – o.Ševčíka a z.Matochy. Nebudu tady nic zastírat, že tyhle dva jsou pro SK klíčoví, ale pořád tu jsou samozřejmě jiní a hlavně aktuální hvězda Málek s devíti góly. A hlavně doma je prostě SK.

Jihlava je celkem marná, o nich už bylo napsáno až až. Kouč si sice věří, že s SK mají dobrou bilanci, ale dnes je mladý tým poněkud v jiné situaci a momentálně hrají o záchranu. Sice nemají žádné absence, ale poslední výkon v Hradci (který mimochodem doma SK dala 2:1) je právem dává tam, kde jsou. Doma podlehli i Ústí, takže plus pro Jihlavu tady nevidím ani v tomto, že kluby zhora ji porazily.

Doma prostě Líšeň konečně bude brát tři body, a to ještě připočtu, že má odpo do Brna přijít hnus počasí, něco jako déšť se sněhem, tak uvidíme, takže herně je Jihlava určitě neudělá a doufám, že od Mariánského údolí povane pro SK svěží vítr.