Alvarado - Mendoza | 2. argentinská liga Autor: VILO

5.4.2021 09:30
Fotbal
2. argentinská liga
2021-04-05 20:10:00
2.65
3
under
TIPSPORT CZ/SK
under 1.5

20.10, 2. argentinská

Alvarado - Gimnasia Mendoza Tip Under 1.5 @ 2.65  3/5  Tipsport

Domácí za tři zápasy ještě nedali gol a jsou na posledním místě. Dnes opět citelné absence do ofenzívy. Nejzkušenější útočník Felipe Cadenazzi 3/0 požádal o volno, nemá kondici a chce se během 14 dní dát dohromady, z.Ivan Molinas 3/0 utrpěl zranění a další út.Matías „Coquito“ Rodríguez  – posila z Cucúta Deportivo, nemá stále vyřízeny přestupové papíry.

Sestavy:

Alvarado: Pedro Fernández; Brian Mieres, Alsina, Franco Ledesma 2/0 a Mantia 2/0; Malagueno a Julián Vitale; Bogado, Astina a Ezequiel Vidal; Valiente nebo Giacomini.

Takže kouč Coyette vlastně půjde do boje zase s tím skoro samým, vlastně jen Ledesma a Mantia mají o zápas méně než ostatní. A když shrnu jen útočníky – klub jich má celkem 4, nejzkušenější Cadenazzi (loni základ 2g.) je pryč, Vidal (loni základ 2g.), Giacomini (loni náhradník 1g.) a Valiente (posila z Rentistas 1g.) hráli ve všech utkáních a ani jeden z nich ještě neskoroval, proto všichni čekají na smilování Boží na Coquita. Takže nějaká střelecká hitparáda se asi dnes čekat moc nebude.

Gimnasia: Giovini; Oscar Garrido, Mondino, Meritello 2/0 a Lucas Carrizo; Santiago González, Santiago López, Ivan Ramírez a Llama; Joan Juncos a Lentini.

Kouč Pozo dává v plac prakticky stejnou sílu jako při tom debaklu s Tigre a řekl, že hráčům věří, že to v Alvarado napraví. Po dvou výhrách, kdy nedostali gól, pak doma s Tigre dostali hned čtyři a to je fakt celkem síla.

Vzájemně tihle dva spolu hráli hodně dávno, ještě v Torneo Federal v roce 2018 a oba zápasy skončily overem 2:1. Jenže dnes to ze strany Alvarado vypadá střelecky fakt bídně a nečekám, že Mendoza venku bude venku překypovat přílišnou střeleckou expanzí. Myslím, že tenhle zápas bude max o jednom golu. Už dva goly zde vidím pomalu jako sci-fi.