Ayacucho - San Martin | 1.liga, Peru Autor: VILO

7.4.2021 08:57
Fotbal
1.liga, Peru
2021-04-07 22:30:00
2.27
3
1
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

22.30, Peru

Ayacucho - U. San Martin Tip 1 @ 2.27  3/5  Tipsport

Proti hostům toho dnes hraje celkem dost. Nejprve izolace nového kouče, který přišel z Uruguay a musel postoupit povinnou karanténu a teprve předevčírem se mohl potkat s hráči a vést 1. trénink. César Payovich neznal vůbec hráče, prakticky netrénoval, není zvyklý na tyhle horské podmínky. A sám připouští, že doufá, že do dalšího zápasu proti Uni za týden již alespoň něco dokáže s týmem udělat. Domácí navíc už vypadli z Libertadores, takže se plně soustředili na ligu, což potvrdili doma 3:0 se Sportem. A to se na tenhle zápas hráči vůbec nemohli připravit, protože byli v karanténě na hotelu a komunikovali spolu jen přes ZOOM. Kouč Walter Fiori uvedl, že očekává rychlý návrat některých klíčových hráčů v následujících zápasech, a to zejména hned proti San Martinu.

Martin dostal naposledy 0:2 v Manucci a ještě přišel o vyloučeného záložníka Melgarejo, který dnes hrát nebude. A nebude jich pravděpodobně víc, letošní posila - střelec Bustamante (6g.) ještě nehrál, útočník Rebagliati taktéž, klíčový obránce Salas je také ještě mimo hru, a Garro jen střídá na chvíli. Prostě San Martin ještě není v úplně optimálním složení a asi hned tak nebude.

Jen dodám, že se nehraje na domácím stadionu v horách, ale vzhledem ke covidu se vše odehrává v Limě. Martin to má celkem kousek, skoro za rohem.