TSV Steinbach - SV Wuppertaler | Kluby přátelsky Autor: VILO

20.7.2021 10:56
Fotbal
Kluby přátelsky
2021-07-20 18:30:00
3.25
3
DNB
BET365
hosté DNB

18.30, Přátelsky

Steinbach Haiger - Wuppertaler Tip Hosté DNB @ 3.25  3/5  Bet365

Ještě solidní kurz u Pinny, u nás tenhle špíl má Fortuna i Sazka a počítám, že bude i live. Souboj dvou celků stejné úrovně, domácí Regionalliga Sudwest a hosté pro změnu Regionalliga West. Celkem nechápu vypsané kurzy, které jsou snad postaveny jen proto, že SVW se zatím v přípravě moc nedaří, respektive chytli čtverku od Kasselu před dvěma dny, ale následující den porazili 1:0 Teutoniu Waltrop (nižší soutěž) a zápas s oberligovými Herne přerušil výpadek proudu a tak toho moc nenahráli. S SC Velbert zahráli solidní plichtu 2:2.

Domácí TSV ale toho také moc nepředvedli. Remizovali s U23 Schalke 1:1 a s Alzenau prohráli 2:3. Porazili jen slabý Ottfingen 7:0, ale tohle je soupeř úrovně naší III. třídy. Za jediný jakžtakž výkon lze částečně považovat výhru 5:1 nad oberligovým Bergisch Gladbach, ale nevím, v čem hosté hráli.

Ale teď asi to hlavní. Oba kluby prošly totální reorganizací a prakticky to jsou dnes nové kádry, odešlo cca 14 hráčů a plus mínus 12 jich nově přišlo. Ani jeden z klubů není v nějaké formě na základ a už jen proto není možné takto favorizovat TSV. Když si k tomu připočtu, že dnes má TSV několik citelných absencí Milde (obránce, posila ze základu Chemnitzeru 3.liga), Wulff (posila z Drochtersen 9/3 do zálohy), Bytyqi (základ, topscorer 25/9), Miotke (top posila do zálohy z RW Koblenz 35/1) a Mihaljevič (klíčový obránce základu, naposledy 26/1), k tomu mladíček Strujič (klíčový obránce základu, naposledy 40/3) je také nejistý, tak fakt nevím.

Naproti tomu SVW nehlásí žádné ztráty a naopak nastoupí i nově příchozí hráči z 3. ligy – Cordi z Paderbornu nebo Heidemann z Munsteru, dále pak Bilogrevič z SC Bonner. Nej nej očekávání bude asi dnes poprvé od Moritze, který přišel z rezervy Dusseldorfu, který měl i několik startů za áčko.

Jednoduše shrnuto a podrtženo – za tenhle vypsaný kurz se hosti musí hrát, kurz 1.65 na domácí je totální nesmysl.