Podbeskidzie - Chrobry Glogow | Kluby přátelsky Autor: VILO

21.7.2021 12:40
Fotbal
Kluby přátelsky
2021-07-21 15:00:00
2.13
3
1
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

15.00, Přátelsky

Podbeskidzie - Chrobry Glogow Tip 1 @ 2.13  3/5  Tipsport

Další dobrý betík vidím v prodejném Polsku. Domácí se vrací do 1. ligy, když spadli z Ekstraklasy. Hosté v přípravě teprve po jednom špílu a ten ještě rupli 1:3 s tragédy z Chojničanky před pár dny. Kámoš, co to sledoval, tak říkal super zápas na HT/FT, Pila v 14´ v klidu do vedení a pak už Glogow nic, a pak v 2. půli v rozmezí cca 10 minut totál otočka Meyer, Emche a Plaškovski. Už ten třetí gol ani nemuseli dávat.

Podbeskyďáci naprosto jiné kafe. Výhra v Sosnowice 2:1, oba goly Bilinski, domácí jen v závěru korigovali. Předtím s Gornikem byl pro covid zápas zrušen a naposledy s Wislou 1:1, kdy opět Bilinski srovnal po golu Yeboaha, ale pak za Wislu Frydrych nedal pentli.

Tedy za mně Beskyďáci dva slušné špíly a super výkony, Glogow zatím v začátku a nic neukázali. Navíc nikdo neuvádí, že se vlastně hraje na NH. Kámoš říká, že se hraje v Niemodlinu a ne v Bialsko, kde je domácí stadák Beskyďanů.

V poslední sezoně topscorer Bilinski dal 11 branek a jde vidět, že v přípravě mu to v 33 letech zase pálí ostrýma. Na začátku přípravy se hlásilo hned 12 nových tváří – většinou vše z 2. ligy. Sice odešli i hráči základu jako třeba obránce Modelski do Nieczy nebo Janicki do Zabrze, ale myslím, že tým je kvalitně posilněn. Hosté utrpěli velké ztráty - odešel topscorer Banaszewski a klíčový záložník Bryla do Sosnowiec, golman Bieczad do Lubinu a obránce Oleksy do Niecza.

Domácí i po sestupu mají pořád kvalitní tým na rozdíl od hostů a pokud to nebude nějaká „dávačka“, tak je musí domácí zmastit.