Al Faisaly - Al Wehdat | 1. liga, Jordánsko Autor: VILO

21.7.2021 13:02
Fotbal
1. liga, Jordánsko
2021-07-21 19:30:00
2.79
3
branky
TIPSPORT CZ/SK
Domácí +1.5 branek

19.30, Jordánsko

Al Faisaly - Al Wehdat Tip Domácí +1.5g. @ 2.79  3/5  Tipsport

El Clássico ve městě Amman v Jordánsku. Oba kluby mají stejně bodů, stejnou bilanci, jen domácí mají o dva vstřelené branky více a o 4 více inkasovaných po 9 zápasech. Kdo dnes vyhraje, jde do čela tabulky před Ramthu.

Wehdat sice dostali jen 5 branek, ale to jen proto, že vyjma Jazeery hráli s těmi, kdo by jim branku nedal ani kdyby hráli celý den. A dnes jedou na jeden z nejlepších ofenzivních týmů ligy, kdy každý rok Faisaly objeví nějakého střelce pro evropské kluby.

Kurzy jsou taky dle mého trochu naopak, kdy favoritem by měli být jasně domácí a ne Wehdat, ale už se to začíná otáčet. Nebýt nečekané domácí prohry 0:1 se Saltem, tak je Faisaly první už teď a tuhle prohru v posledním kole musí dnes rychle odčinit a 2x po sobě Faisaly nikdy neprohrává. Vyjma toho posledního zápasu teď sází v každém zápase Faisaly min dva goly, to Wehdat se na branky celkem trápí. Sahab teď porazili dost s námahou, když šel Sahab dokonce do vedení, ale pak chytli redku a do půlky ještě Zreikem a Amarahem otočili. V Al Jazeera dali branku až náhodně v 90´ a doma s Ramthou dokonce 1:2 prohráli a to ještě Ramtha zahodila pentli. A Faisaly nedávno doma 2:1 Ramthu porazili.

Prostě mi dnes vychází, že je Faisaly dnes doma udělá, ale je to derby a může to být i divočina. Faisaly má na to, dát dnes dva goly a proto tenhle tip.