Sandefjord - Haugesund | 1.liga, Norsko Autor: VILO

21.7.2021 13:27
Fotbal
1.liga, Norsko
2021-07-21 19:00:00
2.02
3
+2.5
TIPSPORT CZ/SK
over 2.5

19.00, Norsko

Sandefjord – Haugesund Tip +2.5 @ 2.02  3/5  Tipsport

Už tu máme další kolo, ještě mám v paměti poslední tip na over Haugesundu s Engou 3:1 a dnes jedou prakticky ve stejném na Sandefjord. Nejprve jsem se lekl, když vidím v novinách, že jednička golman Egil Selvik je s otazníkem pro úraz oka. Jenže v posledním špílu chytal Stople, takže jsem celkem v klidu (Selvik v Mjondalenu dostal tři goly, Stople od Engy jen jeden) a topscorer Wadji nechybí. Takže pro Haugesund je tohle jediný otazník, kdo bude chytat, jinak jedou v plné síly. V tisku se dost píše o tom, že by tohle mělo být letošní první vítězství Haugesundu venku, ale nemyslím, že to bude tak jednoduché.

Sandefjord má několik pochybností pro zranění, ale pořád to jsou jen otazníkem a před smotným zápasem to pak vypadá úplně jinak. Problémem je ale Kristoffer Hansen, který byl jejich nejlepším hráčem. Už vynechal předchozí zápas a je těžké odhadnout, zda dnes bude fit nebo ne. Mezi ty otazníky dnes patří Sodlund, Harmeet Singh, Sander Mork všichni se svalovými obtížemi. Definitivně zranění zůstávají Lars Markmanrud, Martin Andersen, Erik Brenden.

Sandefjord má jen o tři body méně, i s těmi absencemi sice teď prohráli 0:2 v Kristiánech, jak jsem i tipoval zde, ale jak jsem psal, jsou přinejmenším hodně dobrým překvapením s těmi třemi výhrami v řadě bez inkasované branky. Dnes budou chtít doma určitě bodovat a myslím, že to bude hodně vyrovnaný zápas.