Chlumec - Zápy | ČFL, Česko Autor: VILO

12.9.2021 09:20
Fotbal
ČFL, Česko
2021-09-12 10:15:00
2
3
1
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

10.15, ČFL B 7. kolo

Chlumec – Zápy Tip 1 @ 2.0  3/5  Tipsport

Chlumec si odvezl 3 body z dosud prvních Živanic (otáčeli z 0:1 – Bastin a Samko) a stejně tak Zápy dokázaly zvrátit zápas s béčkem Hradce, když v půli prohrávaly 1:2, ale střídající Matyáš Kubů dvěmi trefami v rozmezí 5 minut skore otočil.

Zápy měly teď celkem slibný los, když ze 4 posledních kol hned 3x hrály doma a ještě měly 2 soupeře ze spodních vod. Chlumec zase za ta 4 kola 3x odešel jako vítěz a třeba béčku Teplic nadělil 5:0, v Brozanech 3:1 a ted v Živanicích.

Zápy to teď měly dost náročné, pohár se Žižkovem, který dokázaly vyřadit i v deseti na penalty (hrdinou byl určitě golman Hrubeš jako letní posila a chytal právě za Žižkov) a ve 3. kole je čeká Hradec za týden. Hned po poháru hrály právě s tím béčkem, hodně sil je ten zápas stál, teď další silný soupeř a myšlenky pak na Hradec.

Pro Zápy platí, že silní jsou doma, o tom žádná, zkušení harcovníci kapitán Jelínek, Matějka, Pávek a Putz mají zkušenosti na rozdávání.

Zápy dnes ale do základu nedaly ani Pávka a ani Putze, oba sedí a Kubů sedí taky, i když exceloval. Kdo ale bude silně vzadu chybět je Woitek.

Chlumec jen s jednou změnou od minula, Žahourka v základu vystřídal Jakab, Samko a Bastin samozřejmě v základu. A na lávcd už je znovu i Jarkovský a Lukič, další hráči pravidelného základu.