Topo M. - Prihodko O. | ITF Men Zlatibor - R1 Autor: Garbucks

14.9.2021 09:08
Tenis
ITF Men Zlatibor - R1
2021-09-15 10:00:00
1.5
3
Topo M.
PINNACLE
Víťaz

Marko Topo – Oleg Prihodko

Tip: Marko Topo @1.502

 

Musím sa celkom ponáhľať s týmto, open bol @1.60, teraz si ešte Pinnacle drží nad @1.50 nižšie kurzy už hrať nechcem veľmi.

Topo je mladý chalan, 2003 ročník ale minulý týždeň na turnaji Banja Luka ukázal svoje kvality. Petrovič aj Sachko padli v trojseťákoch a zle to nevyzeralo ani v zápase s Etcheverrym, takisto hral aj v Belehrade 2 turnaje, kde síce nevyhral zápas, ale solídne trojseťáky proti Gianessimu a aj Federicovi Coriovi, ktorí majú tie kvality inde ako Futures hráči.

Minulý rok taktiež prekvapil na domácom turnaji, zdolal Obradoviča aj Gomeza-Herreru na jeho pomery oveľa lepší hráči. Potom hral zopár Futures turnajov, bilancia 4W/3L, ale aj tam sa mu podarilo po väčšine len prekvapiť.

Prihodko má skúsenosti iba s jedným turnajom kategórie Challenger v Rumunskom Iasi, kde prehral s Bobrovom 0-2, potom je to kvantum Futures turnajov na domácej pôde. Nič extra teda. Vyhral turnaj v Gruzínskom Telavi, ale predtým sa zaťažko prebojoval vôbec do hlavnej časti týchto Futures turnajov. Je to antukár, to sa musí nechať, ale Topo vyzerá ako celkom schopný hráč do budúcna.

Prihodka by mal bez väčších problémov zdolať na základe toho, ako si to púšťal minulý týždeň.

Hrám za 3U, ale hrá sa až zajtra, teda 15.9 o 10 a skoro som zabudol je to Futures v Zlatibore, kde bude mať Topo aj výhodu domáceho prostredia.