2
Dalla Stars
TIPSPORT CZ/SK
výhra domácích

Dallas Stars na rozdiel od prvého pripravaku kde prehral až v predĺžení v St.Louis, dnes az na par vynimok prakticky s celým základom ktorý hráva pravidelne NHL. V útoku dnes s naj hviezdami teamu, Jamie Benn, Tyler Seguin, Alexander Radulov, Joe Pavelski, mlady Robertson ktorý zažiaril v minulej sezóne, Gurianov, Kiviranta, nová posila Raffl a Švéd Peterson z Farjestadu. Vlastne 3 zo štyroch útokov kvalita. V obrane Švéd Klinberg, slovak Sekera, nová posila Ryan Suter z Minnesoty,  Petrovic...v bráne dvojica ktorá chytala aj proti ST.Louis v prvom zápase, Oettinger a Holtby.

Florida Panthers už odohrala dva prípravky, keď v oboch zdolala Nashville Predators, najprv 5:4 po predĺžení, keď mala v teame hráčov z Áčka ako Huberdeau (asistencia), Hornqvist (2 asistencie), Bennett (gól + asistencia), Vatrano (3 goly), Weegar (asistencia), Tippett (asistencia), hral aj Ekblad atď. V druhom zápase Florida zdolala Nashville 3:1, kde z A teamu hralo znova zopár hráčov ako Barkov (3 asistencie), Duclair (gól), Montour (2 asistencie + gol), Verhaeghe (gól + asistencia), fin Nutivarra atď. Na dnešný zápas proti Dallasu nie je na súpiske prakticky nikto z hviezdnych hráčov Floridy, z hráčov z vyššie menovaných ktorý bodovali v prvých zápasoch len fin Nutivarra a Tippett.

Pre mňa Dallas vo zverejnených lineupoch určite veľký favorit a nevypisal by som viac ako 1.8

PANTHERS ROSTER

Forwards: Mason Marchment, Serron Noel, Aleksi Heponiemi, Zac Dalpe, Eetu Luostarinen, Henry Bowlby, Owen Tippett, Cole Schwindt, Juho Lammikko, Logan Hutsko, Grigori Denisenko, Ryan Lomberg

Defensemen: Matt Kiersted, Kevin Connauton, Chase Priskie, Lucas CarlssonNoah JuulsenMarkus NutivaaraMax Gildon

Goaltenders: Christopher Gibson, Sam Montembeault

STARS ROSTER

Forwards: Ty Dellandrea, Riley Damiani, Jamie Benn, Joe Pavelski, Michael Raffl, Jason Robertson, Joel Kiviranta, Riley Tufte, Denis Gurianov, Jacob Peterson, Alexander Radulov, Wyatt Johnston, Tyler Seguin

Defensemen: Thomas Harley, Ryan Shea, Alexander Petrovic, Ryan Suter, Andrej Sekera, John Klingberg

Goaltenders: Jake Oettinger, Braden Holtby