Azoides - Sahar | M15 Kfar Saba Autor: ejkejej

3.8.2022 09:35
Tenis
M15 Kfar Saba
2022-08-03 10:30:00
1.66
3
Sahar
TIPSPORT CZ/SK
vítěz

Zhruba za hodinu začíná v izraelském Kfar Saba zápas mezi Řekem Azoidesem a domácím Saharem, který si vybírám ke dnešní analýze.

Oba hráči mají ještě vše před sebou, shodně je jim 21 let. Demetris Azoides má však výrazně méně zkušeností na pro tour a logicky je zatím bez výsledků. Jestli jsem správně dohledal, tak studuje v USA a hraje tam univerzitní ligu. Tam nehraje vůbec zle, nicméně v Izraeli panují úplně jiné a především specifické podmínky. V úvodním kole zdolal po boji Pennafortiho, který nasekal 9 DF a Azoides ho dokázal i tak brejknout jen třikrát. Sám pak přišel o podání 2x.

Simon Sahar pochází z Izraele a to je jeden z důvodů, proč tento tip hraji. Izraelští hráči totiž pravidelně na domácích podnicích hrají nejlepší tenis a dokáží se lépe vyrovnat s náročnými podmínkami. Dnes má být mimochodem opět velké horko. Sahar navíc letos hraje opravdu slušně a prohrává pouze v pozici outsidera. Před dvěma měsíci v Raananě (Izrael) došel až do semifinále, tady poté v prvním kole zdolal hladce Shyovitze bez ztráty servisu.

Domácí podmínky a zkušenosti tady hrají pro Simona Sahara, z tohoto důvodu bych vypsal kurz cca 1.50.