CHANCE
vyhraje hráč 2 alespoň 1 set

vs.

Finále hardu v Gruzínském Tbilisi.

Opravdu mě zaujal obrovsky přestřelený kurz na domácího hráče ale zahraji si pro mě jistější bet že Metreveli uhraje seta.

Pokud by se hrálo na antuce tak bych šel do zápasu ale na hardu mi bude stačit set.

Polák Kacper Zuk mě pro mě až příliš favorizován sá to snad jenom jvůli povrchu. Zatím tady však neměl dosud soupeře a hned tžen první pořádný náš Poljak ho měl na lopatě a padnul s ním až po 3 h. boje v TB 3) setu.

Metreveli je domácím hráčem se vším všudy - v Tbilisi se narodil a žije zde takže pro něj domácí finále jak se patří. Až na 1) kolo do všech zápasů nastupoval jako velký dog ale poradil si s vlemi slušnými hráči na této úrovni - Hoang, Fomin nebo včera Gunneswaran v SF.....

Je vidět že se na domácím turnaji ve svém rodném městě mega snaží a hodně overperformuje.....

Tenis má hodně v genech když jeho děda hrál 1973 finále Wimblasu.

V roce 2016 si při něhodě v autě zlomil obě nohy ale po 5 operacích se vrátil.

Na ITF má bilanci ve finále 7-3 a posledních 5 v řadě vyhrál.

A když k tomu připočtu H2H kdy Gruzínec vede 4-0 na sety - sice oba zápasy na antuce - ale i z nich je vidět že si Zuka docela mazala na chleba a umí na něj hodně zahrát a bude si na něj sakra věřit - tak myslím že doma se musí hecnou a seta min. udělat. Ne.li celý zápas.

Ve středu má narozky takže titul by byl pěkným dárkem.