TJ Spoje - SK Hostivař | Pražský přebor Autor: VILO

13.8.2022 10:00
Fotbal
Pražský přebor
2022-08-13 10:30:00
2.3
3
X2
FORTUNA CZ/SK
Neprohra hostů

10.30, Pražský přebor

TJ Spoje Praha – SK Hostivař Tip X2 @ 2.3  3/5  Fortuna

Tak tohle beru jako tip na překvapení kola. Důvody celkem prosté. Byť se může zdát, že Spoje budou něco extra, že vyhráli 3:1 v Královicích atd, tak to tak horké určo nebude.

Nesmíme zapomenout, že i kouč Leggeri (Spoje) po zápase uznal, že to byl hodně vyrovnaný zápas a to Královice pak hrály v deseti (a i v deseti snižoval Vacík) a ještě jim před sezonou odešel topstřelec Marek. Takže Spoje jako nováček vstoupily do sezony výtečně, ale…… třetí gol dal Tanchyk až v 94´.

Hostivař je dost defenzivně laděný tým, Spoje jsou sice více laděny na útok, ale tady myslím budou narážet na val. Hostivař v 1. kole zvládl 2:0 Zličín, a tom jim podle kouče Procházky chybělo 6 hráčů základu, což dnes nebude. Takže za mně tady plus a to ještě zmíním, že golman Provazník odchytal celý špíl se zraněním.

Proto považuji i Hostivař za zkušenější tým a myslím, že Spoje takový favorit ani být nemohou. Ještě dodám, že před sezonou z kádru Spojů nikdo neodešel, tedy hráči jsou pospolu, ještě došli Havrda z FK Ústí, Plotnárek ze Staré Boleslavi a Dočkal z Podolí (jen Havrda byl v základu 1. zápasu), z béčka se do áčka přesunuli Zhul a Lemák (oba seděli na lávce). V Hostivaři odešli Boubín do Zlíchova a Macháček do Aritmy. Výměnou došli Daniel Kříž z Viktorky Žižkov a Nikolozi Khomauli z Libiše – oba hned byli v 1. zápase v základu.