3AKO | Turecko basket + Norsko baraz Autor: anjel79

19.11.2022 10:55
Ostatní
Turecko basket + Norsko baraz
2022-11-19 12:30:00
2.42
3
Emlak Konut + Avaldsnes + Angers
TIPSPORT CZ/SK
3AKO

3AKO obedňajšia 

Turecko basket zeny:

Bursa - Emlak Konut

Emlak klub z Istanbulu, full káder pre dnes, v základe kanadská rozohrávačka Nirra Fields, pod košom na centri američanka Lavender, spoločne s turkynou Caglar sa starajú o vacsinu doskokov. Ďalšia američanka Walker, kvalitná trojkarka. Doposiaľ Emlak bilancia 3W a 3L v lige ale všetky prehry tesne proti TOP4 teamom ligy. Bursa podpriemer ligy, slabý útok a jedna z najhorších defenziv ligy, pre mňa Emlak jasná vyhra.

tip: vyhra Emlak Konut v riadnej hracej dobe, kurz: 1.3

 

Nórsko futbal baraz zeny:

Avaldsnes - Ovrevoll Hosle

odveta baraze medzi klubom Toppserien, Avaldsnes a druholigovym Ovrevoll Hosle, ktorý skončil tretí po základnej časti ligy. V prvom zápase na ihrisku Ovrevoll remíza 1:1,  Avaldsnes mal trocha viac z hry aj viac šancí, viedli 1:0 a domáce vyrovnali a pred koncom v 87.minute. Ovrevoll je polomatersky klub, na rozdiel od Avaldsnesu kde chcú Toppserien udržať za každú cenu keďže je tam na zensky futbal naviazanych veľa sponzorov, pracovných miest atď. Maju v kádri srbsku repre Pavlovic, silny stred poľa s Badu z Ghany, mladeznickou repre Lovas, v obrane Olsen ďalšia repre mládežnicka. To zázemie je úplne iné v Avaldsnes, kntomu jeden z naj trénerov Toppserien, Riise. Pre mňa vyhra domácich a udržanie Toppserien samozrejmosťou.

tip: vyhra Avaldsnes, kurz: 1.33

 

Kontinentálny pohár v Cardiffe:

Zemgale Jelgava - Angers

tip prevzatý z jedného fóra. Francúzi prehrali včera prvý zápas proti domácemu Cardiffu 1:3, keďže zo skupiny postupujú dva teamy ďalej tak pre ich team plný Kanaďanov dnes povinnosť vyhrať proti lotyšskemu teamu, ktorý včera podľahol slovinskym Jesenicam 2:3 po predlzeni. Lotyši hrajú druhu finsku Mestis ligu kde sú jeden z najhorších teamov, majú mladučky káder. Do Cardiffu leteli od posledného ligového zápasu po menej ako 48 hodín, tento turnaj pre nich už v tak nabitom programe keďže hrajú ešte aj lotyšsku OHL ligu, neznamená veľa.

tip: vyhra Angers v riadnej hracej dobe, kurz: 1.4