USA - Wales | MS 2022 Katar Autor: VILO

21.11.2022 19:27
Fotbal
MS 2022 Katar
2022-11-21 20:00:00
2.76
3
+1.5
TIPSPORT CZ/SK
USA + 1.5g

20.00, MS

USA – Wales Tip USA +1.5g @ 2.76  3/5  Tipsport

Rovnou říkám, že věřím, že USA vyhraje, ale ještě více se mi líbí, že dají alespoň dvě branky.

Skoro všichni věří, že tuhle skupinu vyhraje Anglie. Ostatní týmy budou bojovat o to kýžené druhé místo, a to dělá tento zápas důležitým pro obě strany stejně jako včera Katar proti Ekvádoru. Nesporně výhodou pro USA je to, že mají ve velkých klubech po celé Evropě spoustu kvalitních mladíků, kteří by právě na tomto MS mohli zazářit. Christian Pulisic je hvězdné jméno a adept na to, odkud by měly přicházet branky. Pro tým bude klíčový nejen střelecky, ale dokáže spoustu šancí také vytvořit. A pak je tu devatenáctiletý záložník Valencie Yunus Musah, který má slušný potenciál, který už v této sezóně mě v La Lize předvedl. Ještě nesmíme opomenout i útočného obránce Sergina Desto, který už odehrál mnoho zápasů za Barcelonu a momentálně je na hostování v Miláně. V pouhých 21 letech je nepochybně jedním z nich do budoucna a mohl by způsobit problémy na pravé straně.

Co se týče Walesu, tak jejich velká jména se blíží pomalu ke konci kariéry, takže to bude první a zároveň poslední MS pro generaci, která si vedla tak dobře. Gareth Bale sice inspiruje celý tým, a přestože v posledních letech v Realu Madrid zaznamenal spoustu spíše negativního a byl pravidelně zraněn, vždy předváděl pro svou zemi nejlepší výkony. Problém ale pro celý Wales bude, že vše budou směřovat k jeho osobě a pokud jej týmy vymažou a uhlídají, tak síla Walesu bude skoro pryč. Aaron Ramsey je další top hráč, sle to nej nej už má za sebou, a to, co předváděl na Euru, tak už asi nedokáže.

V USA je velký potenciál v mladících, kteří se dnes budou moci skvěle uvést a prodat. Wales po této stránce dle mého nebude moci co nabídnout.