Mexiko - Polsko | MS 2022 Katar Autor: VILO

21.11.2022 20:16
Fotbal
MS 2022 Katar
2022-11-22 17:00:00
1.88
3
Over 2
TIPSPORT CZ/SK
over 2

17.00, MS

Mexiko – Polsko Tip Over 2 @ 1.88  3/5  Tipsport

Hodně vysoko je kurz na klasický over 2.5, někde až skoro 2.5, to je hodně solidní vzhledem k tomu, jaká esa jsou na obou stranách. Tady to vyznívá tak, že Argentina je pasována na vítěze této skupiny, takže to zase znamená, že tento zápas je nesmírně důležitý, protože tyto dva týmy budou pravděpodobně bojovat o druhé místo.

Na obou stranách je řada zkušených hráčů, kteří bohužel vědí, že to bude jejich poslední mistrovství, takže se budou zoufale snažit podat pro svou zemi to nejlepší.

Nejpozoruhodnější je samozřejmě kdo jiný, než Robert Lewandowski. Nedokázal skórovat na posledním MS, ale na druhou stranu má samozřejmě vynikající bilanci za Polsko. Paradoxem je, že v Barceloně a i v Bayernu exceloval, ale v nej zápasech za repre se vytratil. Piotr Zielinski z Neapole je jedním z hráčů, který by mohl být klíčovým pro přípravu branek a v Polsku všichni věří, že je to na něm, stejně jako na Lewandowskim. Pokud má Polsko postoupit, tak je jasné, že to bude hodně o těch dvou.

Pro Mexiko je zase Hirving Lozano tím klíčovým. Umí se pohybovat prakticky po celém hřišti, zleva zprava, tím je velkým nebezpečím pro svůj záběr hřiště. Jeho forma pomohla Neapoli v této sezóně vyhrát Serii A a hodně se od něj očekává. Edson Omar Alvarez je klíčovým zase ve středu, zatímco charismatický brankář Guillermo Ochoa byl pozoruhodným hráčem na mnoha světových pohárech a veterán bude opět vypadat jako spolehlivou poslední obrannou linii.

Vítězství pro kteréhokoli z nich by zvýšilo jejich naděje na postup do dalšího kola a myslím, že se to bude přelévat a branky zde budou.