Schwartzman - Ruud | ATP Masters 1000 Indian Wells BNP Paribas Open Autor: Kubhajzl

10.3.2023 16:23
Tenis
ATP Masters 1000 Indian Wells BNP Paribas Open
2023-03-10 20:05:00
3.61
1
Schwartzman
TIPSPORT CZ/SK
vítěz zápasu

    vs.    

Kurz myslím hodně value.

Oba borci velezkušení ale ted zrovna v obrovském slumpu a nejde jim to ale totálně.

Diego bilance posledních zápasů 2-12 a nepomohla mu ani šnůra domácíh antukových turnajů a poslední šnůru 5 proher přerušil až tady předevčírem když zdemoloval Coriu a povolil mu pouhé 3 gamy.

Diegovi se tu v kalifornské poušti vždy dařilo když poslední 3 účasti min. 3) kolo a předloni i QF a vypadnul až s pozdějším vítězem Norriem.

Zdejší vlhko a vedro mu obrovsky svědčí a co sem ted viděl s Coriou musím říct že hrál skutečně výborně po hodně dlouhé době.

On je výborný hráč a tu slotu už musel ukončit.

Ruud je na tom podobně - taky se obrovsky trápí. Na přelomu roku se věnoval spíše exhibicím než tréninku a ted si vůbec nevěří. V Acapulcu prohrál s Danielem když nevyužil 2 MP a spáchal neuvěřitelných 46 UE!!

Celkově 4 prohry z posledních 7 zápasů a když už ztratil set s Andreozzim a prohrál s Brooskbym a Danielem......

Opravdu taky fest mimo je ted chlapec. Minulý rok vyhrál nálsedující turnaj v Miami kde bude obhajovat hodně bodů a asi by se zde rád rozehrál.

Argentínec H2H vede 5-3 a na hardech dokonce 3-1.

Předloni jej tu smetl 2x 6-3.

Oproti soupeři už tu zápas odehrál a přišel mi jak pokropený živou vodou - jasně že to dnes bude jiný zápas ale umí na Nora zahrát a v souboji 2 trápících se hráčů bych jej vůbec nepodceňoval.