vs. 
V Gdansku dnes vyvrcholí letošní ročník Ligy Národů a domácí Poláci se před 10 tisíci diváky utkají s Amíky.
Poláci po 2 bronzech a jednom stříbru budou doma útočit na premerový titul ale to samé i Amíci kteří 2x prohráli ve finále a chtěli by tak svou třetí účast už proměnit v titul.
Poláci nejprve v klidu docela udělali Brazil a ve včerejším SF museli překonat tuhý odpor Japonců kteří udělali hodně velký progres ale jakmile se na křiště dostal Leon tak to otočili - jeho 23 pts a úspěšnost útoků 72 % byla fenomální.
Kromě Leona tam jsou Kurek, Sliwka a další borci a doma hnaní diváky do toho dají všechno.
Ovšem pozor na Američany - jakým způsobem ti včera deklasovali Italy to bylo teda něco - Amíci hráli neuvěřitelný rychlý a dynamický volejbal a ani jednoho Itala nepustili do dvouciferných čísel a zejména trojice Anderson, Jaeschke a Defalco si dělali co chtěli.
Jestli takto zahrají i dnes tak snad i vyhrají.
Ale já dám sázku na obligátní over - Tipsport a Betano mají tutu super lajnu ale já jako fair vidím Fortunu 186,5 a Betko má dokonce lajnu 187,5 tedy o celých 5 pts vyšší.
Nedokážu si představit že by někdo neztratil set a na 4 sety by ta lajna měla klapnout.