vítěz zápasu

vs.

Kurz od včerejška rapidně dropuje ale bohužel nebyl čas sepsat dříve.

Přesto si myslím že na domácího levorukého bombera je pořád hodnotný.

A to i pžes fakt že Mischa tu má dobrou historii a dařilo se mu tady (Finále a SF) a bojujes Runem a Hubim stále o TM.

Takže motivaci rsuký Němec tedy má a to min. v účasti na TM k níž má docela blízko a ze 3 soupeřů má nejlepší pozici.

Přesto jdu proti němu bo co sem včera viděl s Martonem tak on nemá moc formu.

2 sety byl horším hráčem na returnu totálně makovej první set za stavu 4-5 odevzdal čistou hrou a ve druhém setu nemohl využít BP a že jich měl opravdu hodně dokonce jeden gam nebrejknul ze stavu 0-40...

Na konci setu se mu to povedlo ale 3) set zase slota brejknul a hned ribrejk a byla to tahačka až do konce.

Na kurtu strávil 160 minut a po 24 h. zase na kurtu.

Humbert je domácí borec to není třeba dodávat -  v r. 2020 zde zapsal svoje vůbec první QF na Masters a publikum bude logicky na jeho straně.

Dále je třeba zmínit, že minulý týden v Baselu hral SF a hrál velice slušně na posledních 6 ze 8 akcí došel min. do QF což značí solidní konzistenci.

Tady začal výhrou s Gironem když první servis 30/33 a ani jednou nepřišel o servis za celý zápas.............

S hráči top 10 má hodně solidní bilanci 9/10 a když k tomu připočtu,m že Zvereva předloni porazil ve 3 setech na grassu v Halle tak myslím že doma šanci určitě bude mít.

Pokud bude servírovat tak jako vždy tak Mischa se přes něj bude dostávat opravdu těžko a Humbert doma má solidní šanci dle mého.