UD Levante - Racing Santander | 2.liga, Španělsko Autor: AC28rm1

20.11.2023 14:49
Fotbal
2.liga, Španělsko
2023-11-20 21:00:00
1.97
3
Over 2,5 Gólov
PINNACLE
počet gólů

V zápase španielskej La Liga 2 sa stretne domáci Levante s Racingom de Santander na ihrisku Estadio Ciutat de Valencia. Levante vstupuje do zápasu s cieľom odčiniť prehru 2-1 v predchádzajúcom zápase proti Leganés. V tomto zápase mal Levante 59% držanie lopty a 9 striel, z ktorých 3 mierilo do priestoru brány. Strelcom gólu bol Pablo Martínez (14'). Leganés mal 11 pokusov na gól s 5 presnými zásahmi. Góly za Leganés strelili Miguel de la Fuente (56') a Dani Raba (66').

V posledných šiestich zápasoch Levante skórovalo celkovo 7 gólov, čo predstavuje priemerný počet gólov na zápas rovný 1,17. Levante neprehralo v posledných 4 domácich zápasoch v lige.

Racing de Santander vstupuje do zápasu po prehre 2:3 s Realom Valladolid v predchádzajúcom zápase. V tomto zápase mal Racing de Santander 34% držanie lopty a 14 strie, z ktorých mierilo 6 na bránu. Jediným strelcom pre Racing de Santander bol Juan Carlos Arana (50', 70'). Real Valladolid mohol odpovedať 19 strelami, z ktorých bolo 9 na bránu. Góly za Real Valladolid strelili Anuar Tuhami (27') a Kenedy (73', 92').

V posledných 6 zápasoch Racing de Santander videli diváci celkovo 25 gólov, čo predstavuje priemerný počet gólov na zápas rovný 4,17. V predchádzajúcich dvoch zápasoch na pôde Levante Racing de Santander neprehral.

Pokiaľ ide o vzájomné zápasy, Levante vyhralo 2 zápasy, Racing de Santander jeden, a 3 zápasy skončili remízou. Celkovo bolo v tomto období strelených 10 gólov, z toho 6 Levante a 4 Racing de Santander. Priemerný počet gólov na zápas bol 1,67.

V zápase nebudú k dispozícii viecerí hráči Levante, z ktorých kľúčový je hlavne trojgólový útočník Fabrício. Levante by malo pravdepodobne nastúpiť v formácii 4-4-2 s hráčmi ako Joan Femenías, Xavi Grande, Adrián de la Fuente, Ruben Vezo, Álex Valle, Carlos Álvarez, Oriol Rey, Giorgi Kochorashvili, Pablo Martínez, Iván Romero a Dani Gómez.

Racing de Santander nemá žiadne zranenia a pravdepodobne sa postaví v formácii 4-2-3-1 s hráčmi ako Jokin Ezkieta, Álvaro Mantilla, Germán Sánchez, R. González Alves, Íñigo Sainz-Maza, D. F. Fernández, Aritz Aldasoro, G. F. Castellano, Andrés Martín, Iñigo Vicente a Juan Carlos Arana.

Aj keď Levante, ako sme videli neoplýva palebnou silou v útoku, ten gól by mali skórovať, ako doteraz každom zápase na svojom štadióne. Na druhej strane Santander s ohromným gólovým priemerom na zápas, ktorý prehral trikrát v šnúre môže prekvapiť. Navyše by sa hostia víťazstvom v tejto dohrávke mohli dotiahnuť na Levante, iba na tri body od pohárových priečok. Môj dnešný tip je OVER 2,5 gólu v kurze okolo 1,98. Pod 1,85 nehrať. GL!