LOH Chomutov - Slovanka | ŽBL, ženy, Česko Autor: xavier

3.1.2025 17:18
Basketbal
ŽBL, ženy, Česko
2025-01-03 19:00:00
2.56
1
LOH Chomutov
TIPSPORT CZ/SK
1x2

Zápas slepého s hluchým, aneb posledního s předposledním. Nebude to nic hezkého, ale za tento kurz si v domácí hale už musím zkusit mladé "olympioničky". Ty zatím v ŽBL ještě nevyhrály, Slovanka naproti tomu zapsala zkraje sezony 2 triumfy - v Trutnově a právě proti LOH 73-69. 

Mladým z Chomutova nelze upřít snaha, ale zatím to na výhry nestačí. Mezihoráková, Kovtun, Pavelcová - ale mají v takovém match-upu svou kvalitu. 

Slovanka totiž od listopadu cca kopíruje proherní rozdíly Chomutova a já zkrátka nesouhlasím, aby byla takovým favoritem. I ten prvním vzájemný duel, kdy tam bylo snad +20 na LOH jsem viděl , a tým Petra Tremla mohl klidně vyhrát. 

Utkání bezesporu rozhodnou ztráty, v prvním mači to bylo z pohledu Slovanka 13-19. Chomutov potřebuje pokrýt zejm. Zítkovou a Machytkovou, pak bude mít šanci na premiérový zářez sezony. 

Fér kurz 2,2 - zkusím za 1/5. Tipáč, GL!