KP Brno - Chomutov | ŽBL, ženy, Česko Autor: xavier

12.4.2025 19:19
Basketbal
ŽBL, ženy, Česko
2025-04-13 10:30:00
1.73
2
over 142,5 bodů
TIPSPORT CZ/SK
počet bodů (vč. prodloužení)

Začíná série o bronz, oba týmy se velice dobře znají - vždyť si to o bronz rozdaly už i loni. To se radovalo KP 3-2. 

Já si zahraju over 142,5. Oba týmy jsou ofenzivě laděné. Kádr KP Brno je dlouho pospolu, Chomutov vyjma odchodu Kadlecové a Pollard - tak ta kostra mladého týmu je taky solidně sehraná.

Chomutov odehrál těžkou sérii se SBŠ Ostrava, kde byly Ostravanky unavené a hrálo se dost nepřesně a na nějaké bodové hody nebyly síly. S USK v semifinále se pak Pražanky připravovaly na Final6 Euroligy - takže zdánlivě tam bylo hodně underů.

Ale toto je ideální match-up pro over: Z posledních dvou sezon over 142,5 byl hned v 8 z 10 zápasů! Oba týmy mají několik dobrých střelkyň za tři body: Galíčková, Malíková a Šotolová na straně KP, za Chomutov dokáže trojku dát se solidní úspěšností prakticky kterákoli hráčka.

Fér mám hranici o dva body výš za stejný kurz. Takže 2 jednotky.