Stav série 1-2. Ty rotace jsou úzké a pokračuje se v rychlém tempu, pro obě družstva je to třetí zápas za šest dní. Ono se sice nehraje rozhodně nějak pomalu, střel je dost, ale mušky se vychylují vinou únavy a také toho, že jde do tuhého.
Počty bodů v jednotlivých třech play off zápasech: 158, 157 a 107. Za Brandýs nehraje i nadále litevská střelkyně Petrénaité, mimo je i Burgar. Doma čekám, že nastoupí zase Suchanová, která venku dvakrát nebyla. Za KP je out Galíčková a dlouhodobě i Hynková s Kopeckou. Královopolky to mají dost postavené na trojkách a pokud jim ty nepůjdou, tak čekám zápas do 150b. Ty lavičky obou družstev jsou fakt slabé.
Jde o to, že prostě ženy nedokážou konzistentně zahrát 4 čtvrtiny okolo 40b. Čekám minimálně jednu ke 30b, což nám bude stačit. Fér hranice s tím kurzem 149,5.