D.Kiev - Aktobe | Ostatní Autor: Kamara

29.8.2013 14:17
Fotbal
Ostatní
2013-08-29 18:00:00
2
3
over 3
Marathonbet - nepoužívat
Ostatní
Dinamo zvitězilo v prvnim duelu 3:2, pro mě překvapivě kladlo Aktobe velky odpor. Kupodivu se zrodilo hodně sanci, travnik moc dobry nebyl. V Kijevě uz tomu bude jinak, mělo by to vyhovovat kombinacni hře. Dinamo se trefilo třikrat, jenom Ideye zazdil jestě dvě velke sance, těch branek mohlo byt vic. Aktobe na mě udělalo velkem sympaticky dojem, nesnazili se ve druhem polocase jen branit, ale dostali se i do několika slibnych sanci, z nichz jednu proměnili, ten prvni gol padl po docela dobře sehranem signalu ze standardky.

Aktobe ale musi hrat dopředu, musi dat tři goly. To je podle vseho dnes misson impossoble, ale proc si nezahrat alespoň dobry fotbal u takoveho giganta. Kiev jde nahoru, jsou zde kvalitni posily a celkově je ten tym velmi silny, letos by mohli v lize konkurovat těm nejlepsim v cele se Å achtarem. Nějake zvucnějsi jmena nebudou hrat asi od zacatku, ale je tam tolik hracu, ze kazdy se bude o pozici v zakladu prat. Navic hraji doma, cili nějake odchozeni tam doufam nehrozi.

Pokud se hoste prosadi jednou, tak zbytek podle mě doda domaci tym. Pokud padnou jen tři branky, tak se vklad vraci. Nicmeně uvodni duel naznacil, ze by se mohlo hrat ve slusnem tempu s hodně sancemi.