Tenis 2AKO | Ostatní Autor: petrbatek

3.9.2013 11:38
Tenis
Ostatní
2013-09-03 18:30:00
2.25
3
over 3,5 sets
Startip - nepoužívat
Ostatní
Hewitt - Youzhny over 3,5 sets
Wawrinka - Berdych over 3,5 sets

U obou zapasu se neda předpokladat nějaky jasny vysledek, přeci jen jde jiz o osmifinale, kam se hrac nedostane omylem, vsichni 4 se nachazi ve velmi solidni formě, a ocekavat hladke postupy v těchto pokrocilejsich kolech nejde, proto se mi sazky na over 3,5 setu jevi jako idealni.

Hewitt - Youzhny

Lleyton samozřejmě starne, ovsem v ruce to pořad ma, v posledni době je ve velmi dobre pohodě, a na grandslamech je stale velmi nebezpecnym hracem, coz dokazuje i v New Yorku, kde na jeho raketě skoncili Baker, DelPo, Donskoy, zajimavosti je, ze vzdy se hraly minimalně 4 sady.
Pro Hewitta muze byt kazdy grandslam posledni, jeho motivace je tedy jasna, pravdou je, ze Del Potro mu postup poměrně ulehcil, kdyz nasekal obrovske mnozstvi UE, proti Donskoyovi poměrně v poklidu postoupil 3:1, nebyla to zadna hitparada, ale na svem servisu byl jisty, slabsi chvilku si vybral jen v koncovce 3. sety, jinak byl lepsim hracem.

Mikhail Youzhny je hrac s velkymi předpoklady, ktere ovsem nedokaze pravidelně naplňovat, obcas mu to tam pada, jako v New Yorku, obcas ne, a to je potom schopny zapas odchodit. To ovsem dnes nehrozi, v New Yorku si poradil s Mahutem, Dolgopolovem i Haasem.

Mirnym favoritem tohoto duelu je pro mne Youzhny, v zadech sice ma s Lleytonem negativni bilanci 1:6, ovsem některe zapasy jsou jiz znacně vousate, ovsem nic jednoducheho dnes neceka ani jednoho borce, a postup kohokoli ve třech sadach by bylo velmi překvapive, proto se mi sazka na minimalně 4 sety zda jako velmi realna.

Podobne to je i v duelu Wawrinky s poslednim nasim zastupcem v singlu Berdychem.
Tomas postupuje hladce, ovsem soupeře zatim neměl kdovijake, Lorenzi, Kudla, Benneteau, kde neztratil ani set, ovsem Lorenzi je antukař, s Kudlou to i přes 3:0 byl poměrně boj, a Julien hral zkratka tuzku.
Stan vyřadil Karlovice, Å těpanka, Baghdatise, set ztratil jen s Baghdatisem.

Zajimave jsou vzajemne zapasy obou borcu, z poslednich 6 zapasu se jen jedinkrat hral minimalni pocet setu, jinak se duel pokazde natahl, Tomasovi hra Stana nějak extra nesedi, Berdych si umi pomoci servisem, a agresivni hrou z forehandu, Stan ma vytecny backhand jednoruc, mezi hraci nejsou nějak extra rozdily, i kdyz ranking hraje jasně pro Berdycha, tak dnes ho neceka nic jednoducheho, Tomas to asi ubojuje, ale ve třech setech to rozhodně nebude, ocekavam podobně jako ve větsině jejich vzajemnych zapasu tuhy boj, a rozhodně minimalně 4 sady.