
vs.

Oshawa je zatim lidrem vychodni konference, kdyz si za 16 zapasu připsala 25 bodu se skorem 56:43. Oshawě urcitě pomohlo pokracovani Scotta Laughtona v tymu, protoze se do prvniho tymu Philadephie nedostal, tak byl navracen zpět a plni jednoho z klicovych hracu v tymu zatim si připsal 11+8. Dalsim velkym talentem v tymu je Michael Dal Colle, ktery letos urcitě přijde na řadu pocitam v druhem ci třetim kole draftu a momentalně vede bodovani tymu 9+14. Dale bych mohl jmenovat posilu z Kitcheneru Joshe Sterka, ktery se dobře adaptoval a na kontě ma 6+14. Oshawa patři mezi tymy s vyvazenym tymem, spis bych řekl ze hraji spise do defenzivy a to neni moc obvykle v juniorskych ligach. V brance bude Daniel Altshuller, třeti vyběr Caroliny v letosnim draftu 2.56 91.4%. Oshawa minuly zapas porazila doma ve slagru kola Kingston 4:1 a uz třeti zapas v řadě neprohrala.
Peterborough je zatim na sedme přicce vychodni konference, oproti loňske sezoně, ktera byla opravdu tragicka, přislo mensi zlepseni, ale s kvalitnějsimi celky se stale nemohou rovnat. Posledni dobou se jim vubec nedaři, dostavaji hodně golu naposledy vcera prohrali v Ottawou doma 4:8, předtim 1:7, 4:0. Jejich lidrem bodovani je Eric Conrel 6+7.V braně by se měl objevit D´Agostini 4.74 86.9 %, coz jsou strasne cisla a bohuzel odpovidaji realitě stavajiciho kadru. Dalsim velkym oslabenim je to, ze jim bude chybět opora tymu Nick Ritchie, coz je velka ztrata.
Pro mě je v tomhle zapase obrovskym favoritem v pohodě hrajici Oshawa, hoste je nemaji cim překvapit navic jim chybi klicovy hrac a jejich forma je hodně bidna tak volim nejvyssi vklad, fair kurz vidim tak na 1.35 na Oshawu. Osobně davam i vyhru Oshawy v hcp.
Michael dal Colle lidr kanadskeho bodovani Oshawy.