Domů
Tipy
Live betting
Diskuze
Články
Statistiky
Přihlásit se
Zaregistruj se!
Jacksonville Jaguars - Houston T
| Ostatní
Autor: snedovicak
Datum přidání tipu
5.12.2013 18:46
Sport
Baseball/NFL
Liga
Ostatní
Datum zápasu
2013-12-06 02:30:00
Kurz
2
Vklad
3
Tip
under 42
Sázková kancelář
BET365
Druh typu
Ostatní
Popis tipu
Tento zapas je trosku specificky. zadny z tymu jiz o nic "nehraje." Proc ty uvozovky? Jde o to, ze ten tym, ktery prohraje, tak pravděpodobně bude mit prvni volbu v draftu na přisti rok. Proto ja neocekavam zadny bodovy hody a zahraju si under 42.
Texans po dvou vitězstvich na zacatku sezony tahnou sňuru 10 zapasu bez vyhry a to se před sezonou necekalo. Jiz nyni se zacina spekulovat, ze si jdou pro 1. volbu v draftu a tam si vyberou QB, protoze Romo ani Keenum letos nepředvaději nějake extra vykony. V poslednim vzajemnem zapase před 14 dny vyhrali Jaguars v Houstonu 13:6 a nebylo se opravdu na co koukat. Jen jeden TD Jonesse-Dreewa a pak jen FG. Kopaci budou i v tomto zapase hrat hlavni roli. K pruměrnemu utoku 13. pasovemu a 14. běhovemu maji 2. pasovou obranu a 20. běhovou obranu. Kdyz se na to tak koukam, nechapu, proc zapasy prohravaji a maji tak spatnou bilanci 2/10, protoze to nejsou tak spatna cisla. Je to dano tim, ze zapasy prohravaji těsnym rozdilem 1-5 bodu. Pokud dnes Texans prohraji, tak s velkou pravděpodobnosti budou mit prvni volbu v draftu, protoze je cekaji venku Colts a Titans, kteři maji jestě ve hře play of a doma Denver, ktery sice ma PO jiste, ale jejich ofenziva letos valcuje vsechny.
Jaguars jsem uz před sezonou tipoval na jasnyho kandidata na 1. volbu v draftu. Prvnich 8 zapasu prohrali vse velkymi rozdily, ale z poslednich 4 zapasu maji 3 vyhry a dokazali zdolat Titans, Texans a Cleveland. Nejsou to sice nejaky top tymy, ale Jags dokazuji, ze jim asi o draft az tak moc nejde. Navic dnes hraji doma a divakum by se asi moc nelibilo, kdyby prohrali s Texans doma, kdyz je venku porazili. Jags maji opravdu spatny cisla: 23. pasovy a 32. běhovy utok, 23. pasovou obranu a 29. běhovou obranu. Je to dano tim, ze na zacatku sezony dostavali nehorazne přiděly a vysledky 28:2 s Chiefs nebo 37:3 s Colt a 42:10 s 49s. V poslednich zapasech se vsak zvedli a byli alespoň produktivnějsi v utoku.
Tohle je trosku tězsi zapas na tipovani, ale z vysledku jde vidět mirne zlepseni u Jags a u Texans se naopak nic vyrazně nezměnilo. Navic vidina 1. volby v draftu je silna a z poslednich zapasu je vidět, kdo o ni ma zajem. Jags hraji z poslednich 4 zapasu 3 doma, naopak Texans hraji z poslednich 4 zapasu 3 venku a maji tězsi los a po dnesku bude o poslednim mistě rozhodnuto,ackoliv Washington muze jestě do teto soutěze o volbu v draftu jestě promluvit.