Haviřov - Litoměřice + Jihlava - | Ostatní Autor: ICe1197

4.1.2014 11:25
Hokej
Ostatní
2014-01-04 17:00:00
2.27
3
2ako JIhlava + Haviřov(c)
Marathonbet - nepoužívat
Ostatní
                             vs.       

Jihlava patři k favoritum prvni ligy a momentalně se usadila na 3. přicce tabulky, se ztratou jedineho bodu na Olomouc, ktera dnes hraje v Mlade Boleslavy a tak by mohla nějake body ztratit a Jihlava by mohla jit nahoru v tabulce. Domaci disponuji druhym nejlepsim utokem, ktery nasazel uz 119 branek, a obrana propustila pouze 78 branek. Doma patři Jihlavě druha přicka, se zapisem 13V, 3Vp a 1Pp a 1P. Doma nastřili v pruměru 3.8 branek a dostanou 2.05. V brance nastupuje pravidelně Rittich 92,26% a 2,15 branek na zapas. V utoku vycniva ÄŒachotsky s 54body! Jihlavě se navic vraci uzdraveny Ujcik, coz bude take urcitě znat. Z poslednich 5 utkani ma Jihlava 11 bodu.

Å umperk zatim drzi playoff pozice, i kdyz o pouhy bod. Patři jim 8 přicka a hlavně před pauzou měli poměrně problem v koncovce, kdy davali opravdu malo golu. Navic venku jim patři az 11 přicka, kdyz dokazali ziskat pouze 15 bodu. Venku daji 2.28 golu/z , ale dostanou 4,1 coz je opravdu hodně. V brance nastupuje pravidelně Å turala 90,98% a 3.07 g/z. V utoku se vyrazně ukazuje Patrik Moskal s 23body. V poslednich 5 utkanich ziskal Å umperk 5 bodu se zapisem 11:21.

Rozdil obou muzstev je jasně patrny a Jihlava by si dnes měla body pohlidat poměrně v klidu.

17:30 Jihlava - Å umperk tip 1 - 1.333 Marathonbet.

                          vs.                        

Tady odkazuji plně na svoji předeslou analyzu, doplnim snad jen to, ze věřim v domaci prostředi, kde AZ pozenou fanousci, kterych nechodi malo. Navic, pokud dojde utkani do prodlouzeni tak AZ letos ze 4 pokusu 4krat vyhralo, Litoměřice ze 7 pokusu pouze 2krat! Věřim tedy v celkovou vyhru AZ.

17:00 Haviřov - Litoměřice - vitěz zapasu Haviřov
1.70.

Celkem 2ako Jihlava+Haviřov(c) kurz
2.267.