Paire - Kyrgios | Ostatní Autor: Řezník

15.1.2014 13:35
Tenis
Ostatní
2014-01-16 09:05:00
2.9
2
Kyrgios
CHANCE
Ostatní
Noo je vidět, ze sazkovkam jmeno Kyrgios jestě nic neřika, ale mělo by. Tento mladik s kohoutkem na hlavě je mega talent světoveho tenisu. Urcitě větsi nez třeba Vesely ci jakykoliv American. Jeho hra se mi libi, i kdyz je takova chaoticka, ale todle maji divaci radi a pro soupeře je to spatně citelny. On hraje totalni hit or miss tenis, v cestině bud a nebo. V 1. kole si poradil s Beckerem ve 4 setech. Nastřilel 34 es ale dal i 13 DF a po 1. servise ztratil za 4 sety pouze 6 micku!!! Paradni bilance. Pruměrna rychlost 1. servisu byla 195 km/h, na 18 letyho klucina opět paradni cislo. Zaznamenal 71 winneru a 52 UE, to potvrzuje ten jeho styl. 

Paire BYL tenisovym talentem, jenze uz to promrhal. Kdyz měl jit nahoru, nesel, a ted se bude placat tam kde je, protoze ma prostě vymeteno v hlavě, ale totalně. Je to hrac jako Gulbis, Dolgopolov, velky talent, sikovny ruce nohy ale kdyz hlava nechce, tak prostě nechce. Vzdyt jenom letos před AO porazil pouze Garciu a Przysiezneho, prohral s Agutem a dokonce Granollersem na betonu, to takovemu hraci se stavat prostě nesmi. Tady si poradil s Dancevicem, to se dalo ocekavat ale Dancevic na teto urovni uz neni to co byval.

No co cekat od zapasu, bitva jako řemen. Nahecovany domaci milacek, kterej tady vyrostl a vsichni ho tlaci co muzou. On nema co ztratit da se řict ale zaroveň vi, ze muze porazet hrace jako je Paire. 

Je pravda, ze kurzy jsou vypsany tak nějak dobře, zase SK nemuzou dat hned třeba 1,5 jenom kvuli tomu ze je někdo talent. Ale v Australii toto plati dvojnasob a ja myslim, ze sance Kyrgiose na vyhru jsou vyssi nez naznacuji kurzy.