Diskuse: Volejbal

Nid000000 | 16.5.2018 09:30

Volejbal Liga národů žen<br> Srbsko – Německo ( tip 2 nebo handicap na Německo +1,5)<br> Včera nám začal nový ročník reprezentačních týmů( známá dříve jako Grand Prix) a mě zaujal opravdu hodně zajímavý kurs na německé volejbalistky( Sazka 5,85 ve světě ještě více)<br> Ve skupině v brazilslkém Barueri včera lonské evropské šampionky ze Srbska porazili povinně mladý japonský výběr hladce 3:0 a Němky po parádním výkonu zdolali domácí Brazilky 3.1! Jistě Brazilky nemají to nejlepší k dispozici ale přece jen z velmi kvalitní domácí soutěže se dá vybrat spousta výborných hráček ale včera proti precizně hrajícím Němkám moc šanci neměli a prakticky ve všech herních činnostech byli německé volejbalistky lepší . Pokud Němky zopakují výkon jako včera především na přihrávce kde kralovala liberka Durrová tak rozhodně nejsou bez šance – výtečný výkon podala velmi kvalitní nahrávačka Hanke která je podle mě lepší jako srbská jednička Antonijevič( loni na ME nehrála kvůli dopinku což ale nebyla její chyba a jedničkou byla Živkovič která ovšem v Brazílii není stejně jako odpočívající Malaševič, Rasič a ani první trenér Terzič. Takže když to shrnu pokud zvládnou srbský servis a slušně si přihrají Hanke a přibrzdí prakticky jen 2 útočící srbské hráčky Mihajlovič a Boškovič tak mají velkou šanci uspět.<br>

sabi | 11.4.2018 23:32

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26752><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> Kladno - Liberec </a> | Datum zápasu: 12.4.2018 18:00 | Tip: Dukla Liberec | Kurz: 2.1 | Vklad: 4<br>

BigNahravac | 5.4.2018 08:30

Besiktas Istanbul - Bursa BBSK (1.z)<br> Tip - 2 výhra BBSK<br> Kurz - 1,68 (Tipsport)<br> <br> Zde vidím určitě dobrý kurz na hosté z Bursy BBSK, které v základní části skončily o jedno lepší umístění než Besiktas a to na 5. místě, ale s úplně jiným bodovým poměrem kde BBSK mělo 41 bodů a Besiktas pouhých 29! Oba společné zápasy v této sezóně vyhrála Bursa BBSK a to vždy 3:0! Bursa je silnějším týmem a dokazuje to nejen v lize, ale i v evropské soutěži Challange Cupu, kde postoupila až do finále a v prvním zápase porazila dokonce venku velmi silný Olympiakos.<br> <br> Kurz je super, když vezmeme okolnosti a dávám plnou důvěru v tento zápas :-)

BigNahravac | 4.4.2018 09:17

Karlovarsko - Čes. Budějovice 2.záp<br> Tip - 1 výhra Karlovarsko<br> Kurz - 1,65 (Tipsport)<br> <br> Celý zápas jsem sledoval a Budějice neměli moc šance. Varům výborně odehráli snad všichni hráči a to hlavně nezastavitelný Rejlek a smečař Zmrhal. Už poněkolikáté v této sezóně zmiňuji, že nahravač Ropret je nejlepší v naší lize a hraje výborně nejen na náhře, ale i co se týče bloků a servisu. V domácím prostředí bude jejich síla ještě větší a tuto sezónu jsou blízko k prvnímu postupu do finále :-)<br> <br> Naopak Budějice se trápily. Na postu univerzála hrává mladý Šotola, který je výborný, ale jestli to je už na finále extraligy?? Křesťan se trápí, Palgut se trápí. Smečaři se včera taky poměrně trápili. Ve venkovním prostředí jim moc nevěřím, bude na ně určitě tlak, že pokud prohrají i tento zápas, série může být velice těžká. Za mě tedy velká důvěra ve Vary, doufám v jejich vítěztví a přál bych jim to :-)

BigNahravac | 4.4.2018 09:09

Kladno - Liberec 2.záp.<br> Tip - 2 výhra Liberec<br> Kurz - 1,70 (Tipsport)<br> <br> Tak po včerejším prvním zápase nám vypsali pěkně hned i druhý a s dobrým kurzem :-)<br> <br> Liberec doma odehrál slušné utkání, kde tým táhli Štokr a uzdravený Kriško. Druhý zmíněný v současné době týmu velice pomáhá a oba měli dokonce každý 5 es za zápas, což je neskutečné číslo :-) Kladno se nevzdávalo bez boje, kdy Hýský měl přes 60% na útoku a doplňoval ho Konečný. Věřím, ale se vzrůstající fazónou Liberce v jejich výhru i ve venkovním prostředí a v dobrém kurzu. Hra Kladna se mi celkově líbí, ale... Nahravač West dělá hodně chyb a myslím, že to je hlavní &quot;kámen&quot; úrazu Kladenského týmu. Bude to zřejmě boj, možná bych hrál i over body, ale za výhru kurz 1,70 se mi líbí. Důvěru dávám velkou, ne však plnou :-)

BigNahravac | 4.4.2018 08:54

Zdarec<br> <br> Svidník - Prešov 2.záp, boj o 3.místo<br> Tip - 2 výhra Prešov<br> Kurz - 2,01 (Tipsport)<br> <br> Od nového roku to mají tito soupeři 9:1 na sety pro Prešov a já doufám v jejich formu i nadále. První zápas, který jsme měli také na analýze nám vyšel tip na Prešov a zahraji si jej znovu a v super kurzu. Prešov obecně má podle mého názoru lepší tým, kde útočná osa Sopko, Katona jsou velice dobří a nahravač Feňo, který má už za sebou také docela dobrou kariéru. Obecně je ale známo, že ve Svidníku se hraje hůře, ta tělocvična je hrozivá. Sám jsem tam kdysi hrál přípravné zápasy a pokud přijde hodně lidí, atmosféra v takové malé &quot;špeluňce&quot; bude skvělá a v tom se blbě hostům hraje. Ale to vidím jako jediné mínus, dávám poměrně i velkou důvěru a věřím, že Katona se Sopkem je rozsekají :-) Proti může být snad smečař Lux, který má zkušenosti z národního týmu, jinak tým Svidníku moc nevěřím. Ať se daří :-)

BigNahravac | 5.4.2018 08:29

KO :(

sabi | 2.4.2018 08:23

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26676><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> 2AKO ČB-KV a LBC-Kladno </a> | Datum zápasu: 3.4.2018 18:00 | Tip: 2AKO počet setů over 3,5 | Kurz: 2.26 | Vklad: 4<br>

BigNahravac | 31.3.2018 12:02

Monza - Piacenza <br> Tip - 2 výhra Piacenza<br> Kurz - 1,55 (Tipsport)<br> <br> Zápasy o 5. až 12. místo nejsou už asi tak atraktivní. Většinou ten tým, který pomýšlel na postup do semifinále může mít problém s koncentrací na další zápasy po porhrané sérii. Stejně ale vidím Piacenzu jako favortia v tomto zápase. Obecně má lepší tým, i když někteří hráči už jsou za svými nejlepšími roky. Monza nehrála vůbec playoff a měla volno, což se na ni může i podepsat. Vím, že hráči měli i takové volno, aby se podívali i domů. Piacenza může být alespoň rozehraná a v lepší současné formě. Hra Monzy je obecně po celou sezónu jak na houpačce a dokáží porazit i lepší tým, ale i prohrát s horším. Ale v sezóně oba zápasy vyhrála Piacenza, i když venkovní až v pátém setu. Kurz je hratelný a důvěru dávám poměrně velkou :-)

BigNahravac | 3.4.2018 22:22

KO

BigNahravac | 31.3.2018 12:01

Zdarec.<br> <br> Latina - Revivre Milano<br> Tip - 2 výhra Milano<br> Kurz - 1,75 (Tipsport)<br> <br> Už jen když se podíváme na tabulku v základní části, tak vidíme, že týmy by měly být kvalitativně rozdílné. Milano ve čtvrtfinále pěkně potrápilo Modenu a teď mají soupeře, který je obecně horší. Nevýhodou je jejich venkovní prostředí zápasu na Latině. Právě ta hrála dokonce o sestup, kde ale s přehledem porazila Castelanu Grotte dvakrát 3:0. Myslím, že Latina si splnila cíl zvládnout zápasy o sestup a teď už nebude taková motivace jako u Milána, kde bude určitě tlak skončit na co nejlepším místě. Kurz je hodně super, zřejmě založen dost na nepodařeném zápasu Milána na začátku března právě s Latinou, kde prohráli v pátém setu. V prvním společném zápase ale Miláno vyhrálo 0:3 ve venkovním prostředí a doufám v takový výsledek i teď :-) Kurz je super, důvěra poměrně velká...

BigNahravac | 3.4.2018 22:22

KO

BigNahravac | 30.3.2018 07:01

Zdarec.<br> <br> Prešov - Svidník (1.z)<br> Tip - 1 výhra Prešov<br> Kurz - (Tipsport)<br> <br> Prešov vidím jako jasného favorita na bronz. O pár bodů se dokonce nedostali do finále přes Nitru a výborně bojovali. Na jednu stranu mohou teď být hráči po dlouhé sérii unavení, ale určitě ukázali kvalitu. Útočně táhne tým univerzál Katona, kterého můžeme znát i z našich palubovek nebo např. i nahravače Feňa. Za zmínku určitě stojí zkušený Sopko, který hraje výbornou sezónu. Týmy spolu v sezóně 3 zápasy z nichž dva poslední vyhrál Prešov 3:0! Naopak Svidník měl delší volno, prohrál ve dvou zápasech s Prievizdou 1:3 a 3:0. Kvalitativně si myslím, že kromě smečaře Luxe, nejsou schopni Prešovu konkurovat a za ten kurz bych určitě hrál. Dávám velkou důvěru :-)

BigNahravac | 30.3.2018 07:00

Zdarec.<br> <br> Waremme - Zoersel<br> Tip - under 178,5 bodů<br> Kurz - 1,85 (Tipsport)<br> <br> Nedávno jsme měli analýzu na tento zápas a vyšlo :-) Waremme i venku potvrdilo kvalitu a vyhrálo 0:3. Teď doma by měli potvrdit a porazit nejhorší tým ligy - Zoersel. Místo handicapu, kde je horší kurz dnes hrajeme under bodů. Jasným faktem je, že Zoersel nebyl schopen od nového roku vyhrát ani set ve venkovním prostředí a bylo jedno s kým hraje. Naposled, kdy vyhráli set nebo i něco víc bylo 29.10.2017! Proto volím jasně under bodů a doufám v potvrzení role favorita. Zoersel je jasný adept na sestup z nejvyšší ligy. Důvěru dávám velkou :-)

BigNahravac | 31.3.2018 12:00

KO??? Blbci :D

BigNahravac | 29.3.2018 18:05

Zdarec.<br> <br> Tak analýzka a to na finále turecké ligy :-)<br> <br> Arkas Izmir - Halkbank Ankara (1.z)<br> Tip - 2 výhra Halkbank<br> Kurz - 1,65 (Tipsport)<br> <br> Dávám větší šance Halkbanku a to proto, že podle mého názoru mají lepší a komplexnější tým. Viděl jsem několik jejich zápasů a velice se mi líbí hra smečaře kapitána Subasiho, univerzála Hernandese, nahravače Hierrezuela nebo zkušeného Petriče. Tým je velice bojovný a i v prvním zápase venku může vyhrát. Arkas má známého německého smečaře Fromma, která tým dost drží a srbského nahravače Jovoviče. Ten už ale podle mého názoru není tak dobrý jako nahravač Halkbanku. Ostatní hráči jsou podle mého názoru horší kvalitativně individuálně i jako tým než Halkbank. Výhodou je jejich domácí prostředí.<br> <br> Kurz je dobrý, ale důvěru dávám menší, přece jenom první zápas finále, může být i lehká &quot;přehecovanost&quot; nebo nervozita... Uvidíme, jak si to sedne :-)

BigNahravac | 3.4.2018 22:22

OK :-)

BigNahravac | 27.3.2018 16:31

Zdarec.<br> <br> Handicap -1,5 RheinMain<br> RheinMain - Herrsching (1.z)<br> Kurz - 1,67 (Tipsport)<br> <br> Konečně se začíná i playoff u našich sousedů :-) RheinMain je výborný tým a v domácím prostředí jsou schopni vyhrát větším rozdílem s týmem jako Herrsching. Ten sice měl ke konci sezóny pár vítěství, ale ne s týmem jako RheinMain. V lize se týmy potkali a byly to boje :-) V prvním zápase v koncovkách 3:1 pro RheinMain a venkovní výhra 2:3 taktéž... Při venkovních zápasech Herrsching moc bodů nezískává a má na kontě jen 3 výhry z 10 zápasů v základní části. Naopak RheinMain doma v základní části 8 výher a 2 prohry, takže domácí prostředí se jen tak nepouští s horšími tymy :-)<br> <br> Kurz není nějak závratný, ale hratelný. Důvěra vyšší, ne však stoprocentní :-)

BigNahravac | 28.3.2018 22:40

OK :-)

BigNahravac | 27.3.2018 16:30

Zdarec.<br> <br> Under - 170,5b<br> Lakkapää Rovaniemi - VaLePa Sastamala (3.z)<br> Kurz - 1,85 (Tipsport)<br> <br> VaLePa je jasně nejlepším týmem finské ligy. Dokazovala to jak v základní části - kde ze 30 zápasů prohrála jen třikrát a v playoff, kde teď dvakrát doma hladce porazila Lakkapu 3:0! Tým je složen z výborných hráčů jako Esko, Sivula nebo Kunnari. Podle mého názoru i venku mohou vyhrát v klidu 0:3, ale volím raději under bodů, protože věřím, že i v případě čtyř setů budou alespoň dva velkým rozdílem.<br> <br> Lakkapaa je tým, který v základní části byl až na 7 místě a postoupil do semifinále v rozhodujícím zápase proti Ettě Oulu. Už jen tohle je pro ně nepředstavitelný úspěch a teď určitě ví, že budou hrát o třetí místo, protože přes VaLePu se postoupit nedá. Nevím, zda dokonce nezkusí jen začátek zápasu a pokud budou prohrávat, tak nechají i lavičku pinknout a budou se soustředit a odpočívat na zápasy o třetí místo.<br> <br> Takže under a s poměrně velkou důvěrou :-)

BigNahravac | 28.3.2018 19:12

OK :-)

BigNahravac | 26.3.2018 22:04

Zdarec, byl jsem osloven, abych tady něco hodil, co dávám volejbal, tak první sranda :-) <br> <br> Zdarec.<br> Handicap - Krasnojarsk +2,5<br> Krasnojarsk - Dynamo Moskva (2.z), Kurz - 1,62<br> <br> V Rusku nám došla liga žen do druhých zápasů semifinále a já si zahraji výhru alespoň jednoho setu domácích. Dynamo je samozřejmě lepším týmem, ale i v prvním zápase prohrály set a to hned ten první 21:25. Další sety byly dost bez dramatu, ale i tak dokázal Krasnojarsk při venkovním zápase set uhrát. V domácím prostředí věřím o to více v lepší hru Krasnojarsku a zatlačení soupeře alespoň v jednom setu. O tom, že Dynamo je lepším týmem dokládá i postavení po základní části, kde druhé Dynamo mělo jen 2 prohry, oproti 6 Krasnojarsku. Kurz je poměrně dobrý, určitě bych ho hrál. Důvěra není stoprocentní, přece jenom je Dynamo velice kvalitní a lepší tým :-)

BigNahravac | 31.3.2018 12:00

OK :-)

sabi | 3.3.2018 11:55

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26373><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> Liberec-Frýdek-Místek + Štenberk </a> | Datum zápasu: 3.3.2018 17:00 | Tip: 2AKO 3:0 Liberec + 3:0 Štenberk | Kurz: 1.99 | Vklad: 4<br>

sabi | 26.2.2018 14:39

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26324><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> VK Dukla Liberec - VK Karlovarsk </a> | Datum zápasu: 26.2.2018 19:15 | Tip: Total points over 182,5 | Kurz: 1.83 | Vklad: 3<br>

sabi | 27.1.2018 14:34

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26007><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> Fénix Beno - KP Brno </a> | Datum zápasu: 27.1.2018 18:00 | Tip: Total points over 126,5 | Kurz: 1.85 | Vklad: 3<br>

sabi | 27.1.2018 11:26

<a style='font-weight:bold;' href=/tips/tip/26005><strong style='background: yellow;padding: 3px;'>Tip!</strong> VK Ostrava - VK Dukla Liberec </a> | Datum zápasu: 27.1.2018 17:00 | Tip: Ostrava hcp +2,5 setu | Kurz: 1.7 | Vklad: 4<br>

Nid000000 | 24.12.2017 13:09

Volejbal žen – TUR cup Finále Eczacibasi VitrA Istanbul – Vakifbank Istanbul<br> Tipy – 1( kurs cca 3,4)<br> Celkem bodů v zápase- Over(179,5 bodu)<br> <br> V Ankaře v očekávaném souboji velkoklubů je oprávněně favorizován Vakifbank který v lonské sezone vyhrál co mohl a tým kouče Guidettiho je nezměněn. Naproti tomu Eczacibasi loni zažili hrůzostrašnou sezonu i když dle rozpočtu to byl nebohatší klub na světě. Skončil trenér Barbolini a Košelevova s legendární Neslihanovou ale jinak osa zůstala stejná. Loni se oba rivalové utkali v soutěžních zápasech až 9x(!) – liga, LM,MS klubů s jasnou bilancí 8:1 pro favorizovaný Vakif. Letos se ale zdá že po příchodu přísného trenéra Motty tým Ecza. začal hrát se hodně změnil především upravil herní kázen a dal do toho více emocí a dnes rozhodně není bez šance. Koncem listopadu v ligovém zápase kde hráli všechny hvězdy po bezchybném výkonu : Eczacibasi VitrA Istanbul – Vakifbank Istanbul 3-0 (25-23, 25-22, 25-9)<br> Osobně si nemyslím že by zápas měl skončit v poměru 3:0. Očekávám vyrovnaný zápas s overovým počtem bodů v zápase a kurs na Ecza. je opravdu hodnotný.<br>